Се издава Стан во нас. Влае

Се издава Стан во нас. Влае Скопје / Влае € 150 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 0 m2 Соби 0 Евид. број37489 Објавено 25-01-2023
активен
Телефон
Спрат -
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава двособен стан 40м2Влае
€ 180

Се издава двособен стан 40м2,Влае

Соби 2 Бањи Квадратура 40 m2
Урбан Ливинг издава 4 собен стан во Порта Влае
€ 105600

Урбан Ливинг издава 4 собен стан во Порта Влае

Соби 4 Бањи Квадратура 96 m2
Се издава деловен простор 216м2Влае
€ 800

Се издава деловен простор 216м2,Влае

Соби 0 Бањи Квадратура 0 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје