za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава Куќа во нас. Пржино


 • Се издава Куќа во нас Пржино
 • Се издава Куќа во нас Пржино
 • Се издава Куќа во нас Пржино
 • Се издава Куќа во нас Пржино
 • Се издава Куќа во нас Пржино
 • Се издава Куќа во нас Пржино
 • Се издава Куќа во нас Пржино
 • Се издава Куќа во нас Пржино
Се издава Куќа во нас. Пржино Скопје / Пржино € 1500 За издавање

КатегоријаКуќа Квадратура 300 m2 Соби 5 Евид. број43 Објавено 22-11-2020
активен
Телефон
Спрат - Греење Сопствено парно

во мирна улица , има нов мебел, видео надзор, парното е на нафта, 5 спални соби, со никоб обезбедување, со сателитска, парното комбинирано со нафта и струја
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Куќа - Брод на продажба
MKD 0

Куќа - Брод на продажба

Соби 0 Бањи Квадратура 0 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK
€ 250

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK

Соби 2 Бањи Квадратура 45 m2
DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR
€ 700

DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Соби 4 Бањи Квадратура 130 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici