za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава Деловен простор во нас. Тафталиџе 1


 • Се издава Деловен простор во нас Тафталиџе 1
 • Се издава Деловен простор во нас Тафталиџе 1
 • Се издава Деловен простор во нас Тафталиџе 1
 • Се издава Деловен простор во нас Тафталиџе 1
 • Се издава Деловен простор во нас Тафталиџе 1
 • Се издава Деловен простор во нас Тафталиџе 1
 • Се издава Деловен простор во нас Тафталиџе 1
Се издава Деловен простор во нас. Тафталиџе 1 Скопје / Тафталиџе 1 € 500 За издавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 52 m2 Соби 9 Евид. број35387 Објавено 15-09-2021
нов
активен
Телефон
Спрат 2 кат Греење Градско парно Паркинг Јавен паркинг Ориентација Запад

Прозен деловен простор со 2 кацеларии - можност за 4-5 бироа , 2 тоалета и мала тераса во деловна зграда со свој паркинг простор во скоп и други дејност . Деловниор стан е издвоен со индивидуален ходник за 4 деловни единици . Има 4 лифта и уредено фоаје со рецепција
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 165М2 ВО ТАФТАЛИЏЕ
MKD 0

ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 165М2 ВО ТАФТАЛИЏЕ

Соби 0 Бањи Квадратура 165 m2
Се издава деловен простор;Капиштец
€ 150

Се издава деловен простор;Капиштец

Соби 0 Бањи Квадратура 15 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje