za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

СТАНБЕНА ЗГРАДА КИНО КАРПОШ (Дебар Маало)


  • СТАНБЕНА ЗГРАДА КИНО КАРПОШ Дебар Маало
  • СТАНБЕНА ЗГРАДА КИНО КАРПОШ Дебар Маало
  • СТАНБЕНА ЗГРАДА КИНО КАРПОШ Дебар Маало
  • СТАНБЕНА ЗГРАДА КИНО КАРПОШ Дебар Маало
СТАНБЕНА ЗГРАДА КИНО КАРПОШ (Дебар Маало) Скопје / Д. Маало € 1250 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 70 m2 Објавено 14-01-2021
нов
Телефон
3-собен Спрат - Состојба Нов Гаража Да Лифт Да Греење Градско парно Паркинг Покриено паркинг место

СТАНБЕНА ЗГРАДА КИНО КАРПОШ (Дебар Маало)
(Продажба на станови)
Во срцето на Скопје, во населба Дебар Маало само на неколку чекори од градскиот парк, во непосредна близина на училиште, градинка, пазар, ресторани, кафулиња а сепак далеку од градската врева, на ул. Благој Давков, се наоѓа станбената зграда Кино Карпош.
Зградата е изградена од високо квалитетни матерјали, опремена со италијански плочки и галантерија, дабов паркет, Schuko столарија и климатизер во секој стан.
Зградата има ИМОТЕН ЛИСТ.
Во рамките на станбената зграда е обезбедено и едно гаражно место за секоја станбена единица.

Stan10 - 79m2 - 2ri kat - 1250 e/m2 (stanbena povrsina 73m2, terasa 6m2)-juzna strana.
Stan25 - 82m2 - 5ti kat - 1300 e/m2 (stanbena povrsina 76m2, terasa 6m2)-juzna strana.
Цена на паркинг место од 5000 до 8000 евра во зависност од местоположбата.
ХХХВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО ДЕБАР МААЛО
MKD 0

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО ДЕБАР МААЛО

Соби 4 Бањи Квадратура 112 m2
СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ СТАН ВО ДЕБАР МААЛО
MKD 0

СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ СТАН ВО ДЕБАР МААЛО

Соби 2 Бањи Квадратура 38 m2
СТАН ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ ВО ДЕБАР МААЛО
MKD 0

СТАН ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ ВО ДЕБАР МААЛО

Соби 3 Бањи Квадратура 115 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici