za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

СЕ ИЗДАВА ГАРСОНИЕРА ВО КОЗЛЕ

 • СЕ ИЗДАВА ГАРСОНИЕРА ВО КОЗЛЕ
 • СЕ ИЗДАВА ГАРСОНИЕРА ВО КОЗЛЕ
 • СЕ ИЗДАВА ГАРСОНИЕРА ВО КОЗЛЕ
 • СЕ ИЗДАВА ГАРСОНИЕРА ВО КОЗЛЕ
 • СЕ ИЗДАВА ГАРСОНИЕРА ВО КОЗЛЕ

СЕ ИЗДАВА ГАРСОНИЕРА ВО КОЗЛЕ Скопје / Козле MKD 6200 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 25 m2 Соби 1 Евид. број Телефон
Спрат -

СЕ ИЗДАВА ГАРСОНИЕРА ВО КОЗЛЕ ВО КУЌА НА ПРВ СПРАТ ПОСЕБЕН ВЛЕЗ СО ТЕРАСА. КОНТАКТ ОД 12 ДО 20 ЧАСОТ. 6200 ДЕН ПЛУС ТРОШОЦИ.


LenceВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3
EUR 200

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3

Соби 2 Бањи Квадратура 43 m2
DOMIK IZDAVA LUX 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA
EUR 360

DOMIK IZDAVA LUX. 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA

Соби 2 Бањи Квадратура 54 m2
DOMIK PRODAVA 3 SOBEN NOV STAN VO TAFTALIDZE KAJ NOVA
EUR 64000

DOMIK PRODAVA 3 SOBEN NOV STAN VO TAFTALIDZE KAJ NOVA

Соби 3 Бањи Квадратура 56 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici