za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Продава Стан во нас. Трнодол

 • Продава Стан во нас Трнодол
 • Продава Стан во нас Трнодол
 • Продава Стан во нас Трнодол
 • Продава Стан во нас Трнодол
 • Продава Стан во нас Трнодол
 • Продава Стан во нас Трнодол
 • Продава Стан во нас Трнодол
 • Продава Стан во нас Трнодол

Продава Стан во нас. Трнодол Скопје / Трнодол eur 120750 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 105 m2 Соби 3 Евид. број34165 Објавено 17-04-2020
активен
Телефон
Спрат 1 кат Греење Сопствено парно

Во куќа, со посебен влез, има камин во дневната, во цената е вградениот мебел


Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3
EUR 200

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3

Соби 2 Квадратура 43 m2
DOMIK IZDAVA LUX 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA
EUR 360

DOMIK IZDAVA LUX. 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA

Соби 2 Квадратура 54 m2
DOMIK PRODAVA 3 SOBEN NOV STAN VO TAFTALIDZE KAJ NOVA
EUR 64000

DOMIK PRODAVA 3 SOBEN NOV STAN VO TAFTALIDZE KAJ NOVA

Соби 3 Квадратура 56 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici