za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Продава Стан во нас. Н.Лисиче

 • Продава Стан во нас НЛисиче
 • Продава Стан во нас НЛисиче
 • Продава Стан во нас НЛисиче
 • Продава Стан во нас НЛисиче
 • Продава Стан во нас НЛисиче
 • Продава Стан во нас НЛисиче
 • Продава Стан во нас НЛисиче
 • Продава Стан во нас НЛисиче

Продава Стан во нас. Н.Лисиче Скопје / Н.Лисиче eur 83000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 95 m2 Соби 4 Евид. број26743 Објавено 16-12-2019
активен
Телефон

Полунаместен, комплетно реновиран стан на убава локација во Ново лисиче. Станот се состои од ходник, дневен престој со кујна, три спални соби, 2 тоалети (поголемо купатило и помал гостински тоалет). Прекрасна и мирна населба, со големи пространи и зелени шеталишта, десетина игралишта, училиште, градинка. Становите помеѓу кат имаат дупли плочи т.е. се одлично звучно изолирани.Станот нема косини. Темелно е реновиран пред 4 години: сменети се сите прозори со PVC Rehau столарија, плочки и санитарија во бањите, фиксна тенда со pvc прозори - вграден плакар и плочки на тераса (со што може да се користи како соба), голема кујна со шанк од MDF, вградни плакари во ходник/спална, сите внатрешни врати, надворешната врата која е заменета со две блиндор врати, мермерни окапници од внатрешната страна и од надвор на прозорите, венецијанер и вариолајт ролетни како и надворешни ролетни.


Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK PRODAVA NOV NAMESTEN STAN VO NOVO LISICE
EUR 66300

DOMIK PRODAVA NOV NAMESTEN STAN VO NOVO LISICE

Соби 2 Квадратура 72 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3
EUR 200

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3

Соби 2 Квадратура 43 m2
DOMIK IZDAVA LUX 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA
EUR 360

DOMIK IZDAVA LUX. 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA

Соби 2 Квадратура 54 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Stanovi vo Ohrid