za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Продава Стан во нас. Маџари

  • Продава Стан во  нас Маџари
  • Продава Стан во  нас Маџари

Продава Стан во нас. Маџари Скопје / Маџари eur 65000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 85 m2 Соби 3 Евид. број30114 Објавено 26-03-2020
активен
Телефон
Спрат 1 кат Греење Сопствено парно Паркинг Јавен паркинг Ориентација Исток Запад

Во близина на Комерцијална Банка. Станот е со прекрасен распоред, со засебна кујна и голем дневен престој, со две големи спални соби, помошен тоалет, две големи тераси и подрумска просторија. Зградата е обезбедена со сигурносна врата и има сопствен паркинг. Комплетно реновиран, со обновени прозорци и влезна врата (ПВЦ), обновени паркети и плочки во ходниците, купатилото и кујната.


Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3
EUR 200

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3

Соби 2 Квадратура 43 m2
DOMIK IZDAVA LUX 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA
EUR 360

DOMIK IZDAVA LUX. 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA

Соби 2 Квадратура 54 m2
DOMIK PRODAVA  3 SOBEN NOV STAN VO TAFTALIDZE KAJ NOVA
EUR 64000

DOMIK PRODAVA 3 SOBEN NOV STAN VO TAFTALIDZE KAJ NOVA

Соби 3 Квадратура 56 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici