za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Продава Стан во нас. Козле

  • Продава Стан во  нас Козле
  • Продава Стан во  нас Козле

Продава Стан во нас. Козле Скопје / Козле eur 91000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 77 m2 Соби 4 Евид. број34270 Објавено 14-05-2020
активен
Телефон
Спрат приземје Паркинг Откриено паркинг место Ориентација Север Југ

Продаваме стан во градба во Козле од 77 м2 на приземје со 3 спални соби и 2 купатила. Станот има одлична југ-север поставеност, простран дневен простор со кујна . Станот има и два двора од 17 м2 на кој се наоѓа и паркинг место и двор од 22 м2. Станот ќе биде вселив до крај на 2020 година


Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3
EUR 200

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3

Соби 2 Квадратура 43 m2
DOMIK IZDAVA LUX 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA
EUR 360

DOMIK IZDAVA LUX. 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA

Соби 2 Квадратура 54 m2
DOMIK PRODAVA  3 SOBEN NOV STAN VO TAFTALIDZE KAJ NOVA
EUR 64000

DOMIK PRODAVA 3 SOBEN NOV STAN VO TAFTALIDZE KAJ NOVA

Соби 3 Квадратура 56 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici