za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Продава Стан во нас. Карпош 4

 • Продава Стан во нас Карпош 4
 • Продава Стан во нас Карпош 4
 • Продава Стан во нас Карпош 4
 • Продава Стан во нас Карпош 4
 • Продава Стан во нас Карпош 4
 • Продава Стан во нас Карпош 4
 • Продава Стан во нас Карпош 4
 • Продава Стан во нас Карпош 4

Продава Стан во нас. Карпош 4 Скопје / Карпош 4 eur 64500 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 65 m2 Соби 3 Евид. број32576 Објавено 30-06-2020
активен
Телефон
Спрат 4 кат Греење Градско парно Ориентација Исток Запад

во низовите (хармоники), има + 5 м2 тераса и 8 м2 подрум. Делумно сменети ПВЦ прозори и реновирана бања.


Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3
EUR 200

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3

Соби 2 Бањи Квадратура 43 m2
DOMIK IZDAVA LUX 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA
EUR 360

DOMIK IZDAVA LUX. 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA

Соби 2 Бањи Квадратура 54 m2
DOMIK PRODAVA 3 SOBEN NOV STAN VO TAFTALIDZE KAJ NOVA
EUR 64000

DOMIK PRODAVA 3 SOBEN NOV STAN VO TAFTALIDZE KAJ NOVA

Соби 3 Бањи Квадратура 56 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici