za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Продава Стан во нас. Карпош 3

 • Продава Стан во нас Карпош 3
 • Продава Стан во нас Карпош 3
 • Продава Стан во нас Карпош 3
 • Продава Стан во нас Карпош 3
 • Продава Стан во нас Карпош 3
 • Продава Стан во нас Карпош 3
 • Продава Стан во нас Карпош 3
 • Продава Стан во нас Карпош 3

Продава Стан во нас. Карпош 3 Скопје / Карпош 3 eur 150000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 173 m2 Соби 3 Евид. број28823 Објавено 26-03-2020
активен
Телефон
Спрат 6 кат Лифт Да Греење Сопствено парно Ориентација Југ Исток

Стан на две нивоа, со 2 спални соби, 2 купатила, 2 тераси едната 50м2 другата 10м2 со прекрасен поглед. Може да се прегради и да се направат уште 2 соби. Со минимални сметки.


Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3
EUR 200

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3

Соби 2 Квадратура 43 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN VO CITY TOWER
EUR 300

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN VO CITY TOWER

Соби 2 Квадратура 56 m2
DOMIK IZDAVA LUX 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA
EUR 360

DOMIK IZDAVA LUX. 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA

Соби 2 Квадратура 54 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici