za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Продава Стан во нас. Карпош 2

  • Продава Стан во  нас Карпош 2
  • Продава Стан во  нас Карпош 2

Продава Стан во нас. Карпош 2 Скопје / Карпош 2 eur 83700 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 72 m2 Соби 3 Евид. број31616 Објавено 16-12-2019
активен
Телефон
Спрат 2 кат Лифт Да Греење Сопствено парно

Стан во градба во близина на Александар Палас, на самиот кеј на Вардар - готов почеток на 2019 година.
- А класа енергетско ефикасен објект, сопствен (индивидуален) систем на греење, вграден клима уред во секој стан, одлична звучна и термичка изолација (заштеда до 40% во грејниот период на годината)
- прва класа на паркет, плочки и санитарии, внатрешна и фасадна столарија.
- видеофонија и видео надзор.
Слободни квадратури од 30м2 до 108м2.


Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3
EUR 200

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3

Соби 2 Квадратура 43 m2
DOMIK IZDAVA LUX 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA
EUR 360

DOMIK IZDAVA LUX. 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA

Соби 2 Квадратура 54 m2
DOMIK PRODAVA  3 SOBEN NOV STAN VO TAFTALIDZE KAJ NOVA
EUR 64000

DOMIK PRODAVA 3 SOBEN NOV STAN VO TAFTALIDZE KAJ NOVA

Соби 3 Квадратура 56 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Stanovi vo Ohrid