za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Продава Стан во нас. Аеродром

 • Продава Стан во нас Аеродром
 • Продава Стан во нас Аеродром
 • Продава Стан во нас Аеродром
 • Продава Стан во нас Аеродром
 • Продава Стан во нас Аеродром
 • Продава Стан во нас Аеродром
 • Продава Стан во нас Аеродром
 • Продава Стан во нас Аеродром

Продава Стан во нас. Аеродром Скопје / Аеродром eur 107000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 97 m2 Соби 4 Евид. број33874 Објавено 15-01-2020
активен
Телефон
Спрат приземје Греење Градско парно Паркинг Јавен паркинг Ориентација Исток

Продаваме целосно опремен стан на одлична локација во Аеродром на приземје од 97 м2. Станот е целосно реновиран и има 3 спални соби, 1 купатило со пр.вентилација , и кујна со дневен престој. Станот е целосно реновиран и на користење има и двор целосно уреден со струја, довод и одвод како и летниковец. Станот е со градско парно и се продава целосно наместен.


Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO AERODROM POZADI TOBAKO 2
EUR 54000

DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO AERODROM POZADI TOBAKO 2

Соби 2 Квадратура 50 m2
DOMIK PRODAVA GARSONJERA VO AERODROM 27 M2 NOVOGRADBA
EUR 29000

DOMIK PRODAVA GARSONJERA VO AERODROM 27 M2 NOVOGRADBA

Соби 1 Квадратура 27 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3
EUR 200

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3

Соби 2 Квадратура 43 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Stanovi vo Kumanovo