za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Продава Стан во нас. Аеродром

  • Продава Стан во  нас Аеродром
  • Продава Стан во  нас Аеродром

Продава Стан во нас. Аеродром Скопје / Аеродром eur 1 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 56 m2 Соби 3 Евид. број32817 Објавено 16-12-2019
активен
Телефон
Спрат 9 кат Лифт Да Греење Градско парно Ориентација Север Исток

Се продава трособен стан во градба во близина на Три Бисери. Одличен распоред со две спални соби, две бањи од кои едната спална е со сопствена бања. Одлична местоположба. Рок на вселување октомври 2020 година.


ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO AERODROM POZADI TOBAKO 2
EUR 54000

DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO AERODROM POZADI TOBAKO 2

Соби 2 Квадратура 50 m2
DOMIK PRODAVA GARSONJERA VO AERODROM 27 M2 NOVOGRADBA
EUR 29000

DOMIK PRODAVA GARSONJERA VO AERODROM 27 M2 NOVOGRADBA

Соби 1 Квадратура 27 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3
EUR 200

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3

Соби 2 Квадратура 43 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, продазба станови во Oхрид