za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Продава Стан во нас. Centar
Продава Стан во нас. Centar Скопје / Центар eur 131300 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 97 m2 Соби 4 Евид. број34687 Објавено 27-09-2020
активен
Телефон
Спрат 1 кат Лифт Да Греење Градско парно Ориентација Југ Исток

Четворособен стан во релативно понова зграда во Дебар Маало во близина на Кино Карпош. Станот располага со дневен престој со кујна и трпезарија, три спални соби, две бањи од кои едната со када, а другата со туш кабина, три тераси и остава. Стан се продава наместен.


Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

SE PRODAVA TOP 2 SOBEN NOV STAN 58 M2 VO CENTAR
EUR 68200

SE PRODAVA TOP 2 SOBEN NOV STAN 58 M2 VO CENTAR

Соби 2 Бањи Квадратура 58 m2
Nov nevseluvan stan 56m2-Centar
EUR 70000

Nov, nevseluvan stan, 56m2-Centar

Соби 2 Бањи Квадратура 56 m2
Se prodava 2-sob stan 43m2-Centar
EUR 58000

Se prodava 2-sob stan, 43m2-Centar

Соби 2 Бањи Квадратура 43 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici