za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Продава Стан во нас. Тафталиџе 2

 • Продава Стан во нас Тафталиџе 2
 • Продава Стан во нас Тафталиџе 2
 • Продава Стан во нас Тафталиџе 2
 • Продава Стан во нас Тафталиџе 2
 • Продава Стан во нас Тафталиџе 2
 • Продава Стан во нас Тафталиџе 2

Продава Стан во нас. Тафталиџе 2 Скопје / Тафталиџе 2 eur 47000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 46 m2 Соби 2 Евид. број24484 Објавено 29-05-2020
нов
активен
Телефон
Спрат приземје Греење Градско парно Паркинг Гаража Ориентација Југ Исток

Стан на високо приземје-мезанин, комплетно реновиран со појачана внатрешна и надворешна изолација. Има можност за проширување на јужна страна за уште 24м2. Нови пвц прозори, врата, купатило. Во близина на школо и градинка , мирно место


Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3
EUR 200

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3

Соби 2 Квадратура 43 m2
DOMIK IZDAVA LUX 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA
EUR 360

DOMIK IZDAVA LUX. 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA

Соби 2 Квадратура 54 m2
DOMIK PRODAVA 3 SOBEN NOV STAN VO TAFTALIDZE KAJ NOVA
EUR 64000

DOMIK PRODAVA 3 SOBEN NOV STAN VO TAFTALIDZE KAJ NOVA

Соби 3 Квадратура 56 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici