za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Продава Стан во нас. Тафталиџе 2

 • Продава Стан во нас Тафталиџе 2
 • Продава Стан во нас Тафталиџе 2
 • Продава Стан во нас Тафталиџе 2
 • Продава Стан во нас Тафталиџе 2
 • Продава Стан во нас Тафталиџе 2
 • Продава Стан во нас Тафталиџе 2
 • Продава Стан во нас Тафталиџе 2
 • Продава Стан во нас Тафталиџе 2

Продава Стан во нас. Тафталиџе 2 Скопје / Тафталиџе 2 eur 101000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 120 m2 Соби 5 Евид. број19399 Објавено 21-05-2020
активен
Телефон
Спрат 9 кат Греење Градско парно

120м2, може да се дели на два стана по 60м2, посебен водомер, струјомер, ексклузивно наместен.вградени плакари, бела техника, изолација низ цел стан - комбинирано парно греење (бојлери греат на парно), спроти Сити Мол. комплетно е реновиран од карабина - добра изолација, електрична и водоводна инсталација, прозори саламандер, плочки, санитарии итн. се е квалитетно германско и италијанско. Три големи спални , две тераси, подрум. Вградените плакари и кујната остануваат.


Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3
EUR 200

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3

Соби 2 Квадратура 43 m2
DOMIK IZDAVA LUX 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA
EUR 360

DOMIK IZDAVA LUX. 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA

Соби 2 Квадратура 54 m2
DOMIK PRODAVA 3 SOBEN NOV STAN VO TAFTALIDZE KAJ NOVA
EUR 64000

DOMIK PRODAVA 3 SOBEN NOV STAN VO TAFTALIDZE KAJ NOVA

Соби 3 Квадратура 56 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici