za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Стан во нас. Тафталиџе 1


 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 1
Се продава Стан во нас. Тафталиџе 1 Скопје / Тафталиџе 1 € 142800 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 93 m2 Соби 3 Евид. број35179 Објавено 28-04-2021
активен
Телефон
Спрат 7 кат Греење Градско парно

Се продава комплетно опремен,реновиран,невселен стан,локација Млечен ресторан,93м2,трособен.Дневна и галерија,два балкони кои се користат 4 сезони,кујна,трапезарија,бања и тоалет,две спални и просторија за складирање.Простран и комфорен .Целиот во стакло со панорамски поглед на три страни.Најсовремени подови,зидови во камен и декоратива,врвна санитарија.Брендиран мебел,современа кујна ,бела техника.Централно парно греење и климатизација.
Безбедносен алармен систем,видео надзор,блиндирани врати.
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава стан 50м2Тафталиџе 2
€ 48000

Се продава стан 50м2,Тафталиџе 2

Соби 3 Бањи Квадратура 50 m2
Се продава одличен стан 70м2Тафталиџе 1
€ 92000

Се продава одличен стан 70м2,Тафталиџе 1

Соби 3 Бањи Квадратура 70 m2
Се продава ЕКСКЛУЗИВЕН стан 90м2Тафталиџе 1
€ 1250

Се продава ЕКСКЛУЗИВЕН стан 90м2,Тафталиџе 1

Соби 3 Бањи Квадратура 90 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici