za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Стан во нас. Тафталиџе 1


 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 1
Се продава Стан во нас. Тафталиџе 1 Скопје / Тафталиџе 1 € 1 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 178 m2 Соби 4 Евид. број34172 Објавено 30-07-2020
активен
Телефон
Спрат 2 кат Гаража Да Греење Градско парно Паркинг Покриено паркинг место Ориентација Север Исток Запад

Продаваме 4-собен луксузен стан.Станот располага со 3спални соби(од кои 2 се со внатрешни бањи и една е со вграден гардеробер,голема дневна со тарпезарија и библиотека,кујна,3 бањи,2 тераси и остава.
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава стан 50м2Тафталиџе 2
€ 48000

Се продава стан 50м2,Тафталиџе 2

Соби 3 Бањи Квадратура 50 m2
Се продава одличен стан 70м2Тафталиџе 1
€ 92000

Се продава одличен стан 70м2,Тафталиџе 1

Соби 3 Бањи Квадратура 70 m2
Се продава стан 69м2 опременТафталиџе
€ 85000

Се продава стан 69м2 опремен,Тафталиџе

Соби 2 Бањи Квадратура 69 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici