za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Продава Стан во нас. Тафталиџе 1

 • Продава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Продава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Продава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Продава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Продава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Продава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Продава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Продава Стан во нас Тафталиџе 1

Продава Стан во нас. Тафталиџе 1 Скопје / Тафталиџе 1 eur 142800 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 119 m2 Соби 4 Евид. број31346 Објавено 29-03-2020
активен
Телефон
Спрат 5 кат Лифт Да Греење Градско парно Ориентација Запад

Станот има 3 спални, две купатила, мало и големо, едното со туш кабина и едното со када, една остава внатре во станот и уште една на “отворено” (под покрив, но надвор) односно во меѓупросторот помеѓу становите (види слики). Станот е со комплетно реновиран паркет после последните кираџии, комплетно нова тенда на терасата и комплетно измолерисани ѕидови во бела боја. Има ПВЦ бела столарија во добра кондиција без никакви дефекти, зградата е со термо фасада. Има домар посебно само за тој влез кој се грижи за комплетното одржување на зградата и заедничките простории
Променети се сите собни врати, има ставено ламинат врз паркетот за заштита, ставени се две нови клими.има нова тенда.Вградените елементите од кујната остануваат.


Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK PRODAVA 3 SOBEN NOV STAN VO TAFTALIDZE KAJ NOVA
EUR 64000

DOMIK PRODAVA 3 SOBEN NOV STAN VO TAFTALIDZE KAJ NOVA

Соби 3 Квадратура 56 m2
DOMIK PRODAVA 3 SOBEN NOV STAN KAJ GIMNAZIJA NOVA
EUR 64000

DOMIK PRODAVA 3 SOBEN NOV STAN KAJ GIMNAZIJA NOVA

Соби 3 Квадратура 56 m2
DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO TAFTALIDZE KAJ NOVA
EUR 55000

DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO TAFTALIDZE KAJ NOVA

Соби 2 Квадратура 48 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici