mk Се продава Стан во нас. Козле 73,500€ - 57431

za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Стан во нас. Козле


 • Се продава Стан во нас Козле
 • Се продава Стан во нас Козле
 • Се продава Стан во нас Козле
 • Се продава Стан во нас Козле
 • Се продава Стан во нас Козле
 • Се продава Стан во нас Козле
 • Се продава Стан во нас Козле
 • Се продава Стан во нас Козле
Се продава Стан во нас. Козле Скопје / Козле € 73500 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 44 m2 Соби 2 Евид. број37308 Објавено 22-11-2022
активен
Телефон
Спрат приземје Греење Сопствено парно Паркинг Јавен паркинг Ориентација Југ

стан со 1 спална , дневна со кујна и терпезарија, кај Канела во Козле
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава стан 77м2Козле
€ 90000

Се продава стан 77м2,Козле

Соби 4 Бањи Квадратура 77 m2
Се продава трособен стан 68м2Козле
€ 1150

Се продава трособен стан 68м2,Козле

Соби 3 Бањи Квадратура 68 m2
Се продава одличен стан 114м2Козле
€ 115000

Се продава одличен стан 114м2,Козле

Соби 4 Бањи Квадратура 114 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје