za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Стан во нас. Карпош 4


 • Се продава Стан во нас Карпош 4
 • Се продава Стан во нас Карпош 4
 • Се продава Стан во нас Карпош 4
 • Се продава Стан во нас Карпош 4
 • Се продава Стан во нас Карпош 4
 • Се продава Стан во нас Карпош 4
 • Се продава Стан во нас Карпош 4
 • Се продава Стан во нас Карпош 4
Се продава Стан во нас. Карпош 4 Скопје / Карпош 4 € 86000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 93 m2 Соби 3 Евид. број35023 Објавено 20-02-2021
активен
Телефон
Спрат 1 кат Греење Градско парно Паркинг Јавен паркинг

два стана комплет реновирани , едниот еднособен од 30 м2 , другиот со 2 спани соби од 64 м2 плус можност за проширување .
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ
MKD 0

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ

Соби 4 Бањи Квадратура 130 m2
Се продава петосособен стан 127м2Карпош 4
€ 106000

Се продава петосособен стан 127м2,Карпош 4

Соби 5 Бањи Квадратура 127 m2
Се продава одличен стан 86м2КАРПОШ
€ 1350

Се продава одличен стан 86м2,КАРПОШ

Соби 3 Бањи Квадратура 86 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici