za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Стан во нас. Капиштец


  • Се продава Стан во  нас Капиштец
  • Се продава Стан во  нас Капиштец
  • Се продава Стан во  нас Капиштец
Се продава Стан во нас. Капиштец Скопје / Капиштец € 120000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 112 m2 Соби 4 Евид. број30756 Објавено 29-10-2020
активен
Телефон
Спрат 5 кат Греење Градско парно

реновирано купатило, во близина на Зегин
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава нов стан 50м2Капиштец
€ 1250

Се продава нов стан 50м2,Капиштец

Соби 2 Бањи Квадратура 50 m2
Се продава нов стан 66м2Капиштец
€ 66000

Се продава нов стан 66м2,Капиштец

Соби 2 Бањи Квадратура 66 m2
Се продава стан 60м2Капиштец
€ 82000

Се продава стан 60м2,Капиштец

Соби 3 Бањи Квадратура 60 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје