Се продава Стан во нас. К.Вода


 • Се продава Стан во нас КВода
 • Се продава Стан во нас КВода
 • Се продава Стан во нас КВода
 • Се продава Стан во нас КВода
 • Се продава Стан во нас КВода
 • Се продава Стан во нас КВода
 • Се продава Стан во нас КВода
 • Се продава Стан во нас КВода
Се продава Стан во нас. К.Вода Скопје / К.Вода € 81300 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 59 m2 Соби 2 Евид. број36279 Објавено 12-04-2022
активен
Телефон
Спрат 4 кат 4 кат Ориентација Југ

се продава 2-собен стан комплетно наместен (само без ТВ), 4 кат со мали косини, над станот има плоча, нема лифт, и нема парно, во близина на Златен Сремец училиштето, со отворен поглед
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава стан 43м2Кисела Вода
€ 41000

Се продава стан 43м2,Кисела Вода

Соби 2 Бањи Квадратура 42 m2
Се продава стан 32м2Кисела Вода
€ 25000

Се продава стан 32м2,Кисела Вода

Соби 2 Бањи Квадратура 32 m2
Се продава стан 40м2Кисела Вода
€ 1

Се продава стан 40м2,Кисела Вода

Соби 2 Бањи Квадратура 40 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје