za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Стан во нас. К.Вода


  • Се продава Стан во  нас КВода
  • Се продава Стан во  нас КВода
Се продава Стан во нас. К.Вода Скопје / К.Вода € 49350 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 47 m2 Соби 2 Евид. број32783 Објавено 13-01-2021
активен
Телефон
Спрат - Лифт Да Греење Градско парно Паркинг Покриено паркинг место

Се продава двособен стан во Кисела Вода новоградба гледа на глава улица.
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава стан 32м2Кисела Вода
€ 25000

Се продава стан 32м2,Кисела Вода

Соби 2 Бањи Квадратура 32 m2
Се продава стан 70м2Кисела Вода
€ 70000

Се продава стан 70м2,Кисела Вода

Соби 3 Бањи Квадратура 70 m2
Се продава стан 40м2Кисела Вода
€ 1

Се продава стан 40м2,Кисела Вода

Соби 2 Бањи Квадратура 40 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici