za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Стан во нас. Ѓ.Петров


  • Се продава Стан во  нас ЃПетров
  • Се продава Стан во  нас ЃПетров
Се продава Стан во нас. Ѓ.Петров Скопје / Ѓ.Петров € 1 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 53 m2 Соби 0 Евид. број34845 Објавено 26-11-2020
активен
Телефон
Спрат 5 кат Паркинг Покриено паркинг место

Се продава новоградба од 53,20м2 и едно паркинг место на 2 ниво
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ
MKD 0

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ

Соби 4 Бањи Квадратура 130 m2
СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО ДЕБАР МААЛО
MKD 0

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО ДЕБАР МААЛО

Соби 4 Бањи Квадратура 112 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici