za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Стан во нас. Ѓ.Петров


  • Се продава Стан во  нас ЃПетров
  • Се продава Стан во  нас ЃПетров
  • Се продава Стан во  нас ЃПетров




Се продава Стан во нас. Ѓ.Петров Скопје / Ѓ.Петров € 46000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 58 m2 Соби 2 Евид. број30959 Објавено 27-03-2020
активен
Телефон
Спрат 3 кат Лифт Да

Се продава стан 58м2 со две тераси + подрум 10м2 на трети кат. Се наоѓа во близина на болницата Санте Плус, на мирна локација покрај пешачка патека на кеј на Вардар и има прекрасен поглед опкружен со зеленило. Станот е комфорен со убав распоред и располага со дневна соба, кујна, претсобје, спална, купатило и две тераси.




ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ
MKD 0

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ

Соби 4 Бањи Квадратура 130 m2
СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО ДЕБАР МААЛО
MKD 0

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО ДЕБАР МААЛО

Соби 4 Бањи Квадратура 112 m2



Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici