za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Продава Стан во нас. Ѓ.Петров

  • Продава Стан во  нас ЃПетров
  • Продава Стан во  нас ЃПетров

Продава Стан во нас. Ѓ.Петров Скопје / Ѓ.Петров eur 31100 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 41 m2 Соби 2 Евид. број31184 Објавено 16-12-2019
активен
Телефон

Новоградба екстра квалитет, ист ваков има на 3 и 4 кат. Готови до 11 месец 2018год. Гаража плус 2000евра.


Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3
EUR 200

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3

Соби 2 Квадратура 43 m2
DOMIK IZDAVA LUX 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA
EUR 360

DOMIK IZDAVA LUX. 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA

Соби 2 Квадратура 54 m2
DOMIK PRODAVA  3 SOBEN NOV STAN VO TAFTALIDZE KAJ NOVA
EUR 64000

DOMIK PRODAVA 3 SOBEN NOV STAN VO TAFTALIDZE KAJ NOVA

Соби 3 Квадратура 56 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Stanovi vo Ohrid