za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Продава Плац во нас. Црниче

  • Продава Плац во  нас Црниче
  • Продава Плац во  нас Црниче
  • Продава Плац во  нас Црниче
  • Продава Плац во  нас Црниче

Продава Плац во нас. Црниче Скопје / Црниче eur 910000 За продавање

КатегоријаПлац Квадратура 1300 m2 Соби 13 Евид. број30202 Објавено 16-12-2019
активен
Телефон

Плацот е со 3 маркици А1, бруто 2200м2.


Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN VO CITY TOWER
EUR 300

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN VO CITY TOWER

Соби 2 Квадратура 56 m2
DOMIK PRODAVA 3 SOBEN NOV STAN KAJ GIMNAZIJA NOVA
EUR 64000

DOMIK PRODAVA 3 SOBEN NOV STAN KAJ GIMNAZIJA NOVA

Соби 3 Квадратура 56 m2
DOMIK PRODAVA NOV 3 SOBEN STAN VO DEBAR MAALO
EUR 69000

DOMIK PRODAVA NOV 3 SOBEN STAN VO DEBAR MAALO

Соби 3 Квадратура 60 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Stanovi vo Kumanovo