za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Продава Куќа во нас. Црниче

 • Продава Куќа во нас Црниче
 • Продава Куќа во нас Црниче
 • Продава Куќа во нас Црниче
 • Продава Куќа во нас Црниче
 • Продава Куќа во нас Црниче
 • Продава Куќа во нас Црниче
 • Продава Куќа во нас Црниче
 • Продава Куќа во нас Црниче
Продава Куќа во нас. Црниче Скопје / Црниче eur 105000 За продавање

КатегоријаКуќа Квадратура 110 m2 Соби 5 Евид. број23888 Објавено 09-05-2020
активен
Телефон
Спрат приземје

Објектот е со можност за надградба на уште 2 ката, односно кат и поткровје. Површината на парцелата е 170 м2
Објектот е изграден 1985 год. и е во одлична состојба. Како распоред ги содржи следните простории: пространа дневна соба, трпезарија и кујна (отворен простор), две спални соби, купатило и две тераси, една од спална соба и една пред дневна соба и кујна во вид на трем. Делот со спалните соби е на меѓукат издвоен од дневната соба со неколку скалници.
Фасадната столарија е дрвена, подот е обложен со темен храстов ламинат, а внатрешните вртаи се фурнирани. Мебелот кој го нудиме во комплет со објектот е во одлична состојба.


Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Куќа - Брод на продажба
MKD 0

Куќа - Брод на продажба

Соби 0 Бањи Квадратура 0 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3
EUR 200

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3

Соби 2 Бањи Квадратура 43 m2
DOMIK IZDAVA LUX 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA
EUR 360

DOMIK IZDAVA LUX. 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA

Соби 2 Бањи Квадратура 54 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici