za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Продава Куќа во нас. Пржино

 • Продава Куќа во нас Пржино
 • Продава Куќа во нас Пржино
 • Продава Куќа во нас Пржино
 • Продава Куќа во нас Пржино
 • Продава Куќа во нас Пржино
 • Продава Куќа во нас Пржино
Продава Куќа во нас. Пржино Скопје / Пржино eur 300000 За продавање

КатегоријаКуќа Квадратура 350 m2 Соби 0 Евид. број34629 Објавено 17-09-2020
нов
активен
Телефон
Спрат -

Понова куќа со убав распоред на многу мирна локација. Вкупно 3 спални + отворен простор со бања и кујна на поктровме + сутерен, има камин во дневна, паркинг за 2 возила


Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Куќа - Брод на продажба
MKD 0

Куќа - Брод на продажба

Соби 0 Бањи Квадратура 0 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3
EUR 200

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3

Соби 2 Бањи Квадратура 43 m2
DOMIK IZDAVA LUX 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA
EUR 360

DOMIK IZDAVA LUX. 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA

Соби 2 Бањи Квадратура 54 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici