za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Продава Куќа во нас. Лисиче

 • Продава Куќа во нас Лисиче
 • Продава Куќа во нас Лисиче
 • Продава Куќа во нас Лисиче
 • Продава Куќа во нас Лисиче
 • Продава Куќа во нас Лисиче
 • Продава Куќа во нас Лисиче
Продава Куќа во нас. Лисиче Скопје / Лисиче eur 50000 За продавање

КатегоријаКуќа Квадратура 65 m2 Соби 3 Евид. број21250 Објавено 18-09-2020
нов
активен
Телефон
Спрат -

нова куќа, + 7м2 тераса, на крај па позади населбата


Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Куќа - Брод на продажба
MKD 0

Куќа - Брод на продажба

Соби 0 Бањи Квадратура 0 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3
EUR 200

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3

Соби 2 Бањи Квадратура 43 m2
DOMIK IZDAVA LUX 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA
EUR 360

DOMIK IZDAVA LUX. 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA

Соби 2 Бањи Квадратура 54 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici