mk Се продава Куќа во нас. Козле 350,000€ - 51754

za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Куќа во нас. Козле


 • Се продава Куќа во нас Козле
 • Се продава Куќа во нас Козле
 • Се продава Куќа во нас Козле
 • Се продава Куќа во нас Козле
 • Се продава Куќа во нас Козле
 • Се продава Куќа во нас Козле
 • Се продава Куќа во нас Козле
 • Се продава Куќа во нас Козле
Се продава Куќа во нас. Козле Скопје / Козле € 350000 За продавање

КатегоријаКуќа Квадратура 220 m2 Соби 5 Евид. број34880 Објавено 05-12-2020
активен
Телефон
Спрат -

Приземјето има дневна соба, кујна и гостинсо купатило, на првиот кат има 3 спални соби и 2 купатила.Има паркинг место за 2-3 возила. Греењето е на мермерни панели.
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава куќа 200м2Козле
€ 210000

Се продава куќа 200м2,Козле

Соби 6 Бањи Квадратура 200 m2
Се продава куќа 100м2Козле
€ 200000

Се продава куќа 100м2,Козле

Соби 3 Бањи Квадратура 100 m2
Се продава двосемејна куќа 255м2Козле
€ 300000

Се продава двосемејна куќа 255м2,Козле

Соби 6 Бањи Квадратура 255 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје