za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Продава Куќа во нас. Козле

  • Продава Куќа во  нас Козле
  • Продава Куќа во  нас Козле
  • Продава Куќа во  нас Козле
  • Продава Куќа во  нас Козле

Продава Куќа во нас. Козле Скопје / Козле eur 150000 За продавање

КатегоријаКуќа Квадратура 170 m2 Соби 0 Евид. број17912 Објавено 16-12-2019
активен
Телефон

подрум, приземје, кат, сутерен
55+39+74, поткровје од 70 м2,
делумно реновирано +
подрум од 19 м2.


Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Куќа - Брод на продажба
MKD 0

Куќа - Брод на продажба

Соби 0 Квадратура 0 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3
EUR 200

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3

Соби 2 Квадратура 43 m2
DOMIK IZDAVA LUX 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA
EUR 360

DOMIK IZDAVA LUX. 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA

Соби 2 Квадратура 54 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici