za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Продава Куќа во нас. Водно

  • Продава Куќа во  нас Водно
  • Продава Куќа во  нас Водно

Продава Куќа во нас. Водно Скопје / Водно eur 360000 За продавање

КатегоријаКуќа Квадратура 240 m2 Соби 5 Евид. број12069 Објавено 22-09-2019
активен
Телефон

куката е на три нивоа, во слепа уличка, со две паркинг места, холтикултурно уреден двор, поседува три засебни единици како посебни станови со по две спални соби


Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Bozinoski NedvizniniВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Куќа - Брод на продажба
MKD 0

Куќа - Брод на продажба

Соби 0 Квадратура 0 m2
DOMIK PRODAVA EKSKLUZIVEN STAN VO ZDANEC
EUR 110000

DOMIK PRODAVA EKSKLUZIVEN STAN VO ZDANEC

Соби 3 Квадратура 110 m2
DOMIK PRODAVA LUX 3 SOBEN STAN KAJ RAMSTOR VODNO
EUR 83200

DOMIK PRODAVA LUX. 3 SOBEN STAN KAJ RAMSTOR VODNO

Соби 3 Квадратура 64 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Stanovi vo Ohrid