za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Продава Куќа во нас. Водно

 • Продава Куќа во нас Водно
 • Продава Куќа во нас Водно
 • Продава Куќа во нас Водно
 • Продава Куќа во нас Водно
 • Продава Куќа во нас Водно
 • Продава Куќа во нас Водно
 • Продава Куќа во нас Водно

Продава Куќа во нас. Водно Скопје / Водно eur 225000 За продавање

КатегоријаКуќа Квадратура 160 m2 Соби 5 Евид. број2859 Објавено 28-04-2017
активен
Телефон

Релативно новоградба.Куќа на два спрата со два влеза.Цела се продава.Има 4 спални соби,2 дневни,2 кујни со трпезарии,2 бањи,2 гостински тоалета и 2 подрума.Со мал двор од задната страна.Има и поткровје кое не е изградено,така што има простор за уште еден спрат.


Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Bozinoski NedvizniniВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Куќа - Брод на продажба
MKD 0

Куќа - Брод на продажба

Соби 0 Квадратура 0 m2
DOMIK PRODAVA EKSKLUZIVEN STAN VO ZDANEC
EUR 110000

DOMIK PRODAVA EKSKLUZIVEN STAN VO ZDANEC

Соби 3 Квадратура 110 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3
EUR 200

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3

Соби 2 Квадратура 43 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, prodavam stan vo Bitola