za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Продава Куќа во нас. Влае

 • Продава Куќа во нас Влае
 • Продава Куќа во нас Влае
 • Продава Куќа во нас Влае
 • Продава Куќа во нас Влае
 • Продава Куќа во нас Влае
 • Продава Куќа во нас Влае
 • Продава Куќа во нас Влае
 • Продава Куќа во нас Влае
Продава Куќа во нас. Влае Скопје / Влае eur 120000 За продавање

КатегоријаКуќа Квадратура 140 m2 Соби 5 Евид. број29962 Објавено 14-07-2020
активен
Телефон
Спрат - Подрум Да Греење Сопствено парно

Куќа на две нивоа - 1во ниво дневна соба, трпезарија, кујна, вц, соба за релаксација (сауна, џакузи), 2ро ниво,Две детски соби со тераса, една родителска соба со затворена тераса 12м2, вц. Комплетно реновирана куќа.лепенка од 2 те страни


Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Куќа - Брод на продажба
MKD 0

Куќа - Брод на продажба

Соби 0 Бањи Квадратура 0 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3
EUR 200

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3

Соби 2 Бањи Квадратура 43 m2
DOMIK IZDAVA LUX 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA
EUR 360

DOMIK IZDAVA LUX. 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA

Соби 2 Бањи Квадратура 54 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici