za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Продава Деловен простор во нас. Карпош 4

 • Продава Деловен простор во нас Карпош 4
 • Продава Деловен простор во нас Карпош 4
 • Продава Деловен простор во нас Карпош 4
 • Продава Деловен простор во нас Карпош 4
 • Продава Деловен простор во нас Карпош 4
 • Продава Деловен простор во нас Карпош 4

Продава Деловен простор во нас. Карпош 4 Скопје / Карпош 4 eur 38760 За продавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 38 m2 Соби 0 Евид. број33641 Објавено 16-12-2019
активен
Телефон

Се продава деловен простор погоден за канцеларии


Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3
EUR 200

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3

Соби 2 Квадратура 43 m2
DOMIK IZDAVA LUX 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA
EUR 360

DOMIK IZDAVA LUX. 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA

Соби 2 Квадратура 54 m2
DOMIK PRODAVA 3 SOBEN NOV STAN VO TAFTALIDZE KAJ NOVA
EUR 64000

DOMIK PRODAVA 3 SOBEN NOV STAN VO TAFTALIDZE KAJ NOVA

Соби 3 Квадратура 56 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, prodavam stan vo Bitola