za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Продавам стан 83 м2 - Водњанска - Центар

  • Продавам стан 83 м2 - Водњанска - Центар
  • Продавам стан 83 м2 - Водњанска - Центар
  • Продавам стан 83 м2 - Водњанска - Центар
  • Продавам стан 83 м2 - Водњанска - Центар

Продавам стан 83 м2 - Водњанска - Центар Скопје / Центар EUR 80000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 83 m2 Соби 3 Евид. број Објавено 09-04-2020 Телефон
3-собен Наместеност Празен Спрат -

Продавам стан на улица Водњанска во Центар, веднаш до Клинички Центар.
83м2
Две спални,
Голема дневна соба со терпезарија и одвоен кујнски простор,
Два тоалети.
Подрумски простории.
Паркинг место (Клинички Центар).
Нов лифт.

Станот е реновиран и поседува комлетна инсталација за централно парно греење.

Погоден и за деловни канцеларии со можност за проширување и до 200 м2.

Ориентација Исток/Запад.

Можна замена за помал стан.

Цена по договор.

====================================
Трособен стан, Центар, Водно, Vodnjanska, Deloven, stanovi, Деловен


Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ЗоранВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA LUX 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA
EUR 360

DOMIK IZDAVA LUX. 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA

Соби 2 Квадратура 54 m2
DOMIK IZDAVA DELOVEN PROSTOR NA ULICA MAKEDONIJA
EUR 650

DOMIK IZDAVA DELOVEN PROSTOR NA ULICA MAKEDONIJA

Соби 3 Квадратура 75 m2
DOMIK PRODAVA NOV 3 SOBEN STAN KAJ UNIVERZLNA  ZA 918 EM2
EUR 76200

DOMIK PRODAVA NOV 3 SOBEN STAN KAJ UNIVERZLNA ZA 918 E/M2

Соби 3 Квадратура 83 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici