Продавам стан 65м2 со три спални Кисела Вода


  • Продавам стан 65м2 со три спални Кисела Вода
  • Продавам стан 65м2 со три спални Кисела Вода
  • Продавам стан 65м2 со три спални Кисела Вода
  • Продавам стан 65м2 со три спални Кисела Вода
  • Продавам стан 65м2 со три спални Кисела Вода
  • Продавам стан 65м2 со три спални Кисела Вода
  • Продавам стан 65м2 со три спални Кисела Вода
  • Продавам стан 65м2 со три спални Кисела Вода
Продавам стан 65м2 со три спални Кисела Вода Скопје / К.Вода € 70000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 65 m2 Објавено 09-01-2023 Телефон
3-собен Наместеност Полу-наместен Спрат приземје Состојба Реновиран Греење Градско парно Паркинг Откриено паркинг место

Се продава стан 65м2 со три спални, градско парно, на високо приземје, подрум 5м2.
Чист имотен лист на истата квадратура.
Останува само кујна елементи, а за другиот мебел се договараме.
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

BiljanaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

КОМФОРЕН СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
MKD 0

КОМФОРЕН СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

Соби 4 Бањи Квадратура 85 m2
КОМФОРЕН СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
MKD 0

КОМФОРЕН СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

Соби 2 Бањи Квадратура 55 m2
Се продава стан 43м2Кисела Вода
€ 41000

Се продава стан 43м2,Кисела Вода

Соби 2 Бањи Квадратура 42 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје