za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

  • Наместен стан
  • Наместен стан
  • Наместен стан
  • Наместен стан
  • Наместен стан
  • Наместен стан
  • Наместен стан
  • Наместен стан

Наместен стан Скопје / Центар EUR 300 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 60 m2 Соби 2 Евид. број Објавено 30-06-2020 Телефон
2-собен Наместеност Наместен Спрат -

Станот е комплетно наместен. Кујната има сè што ви треба за готвење, вклучувајќи машина за миење садови, микробранова, тостер и еспресо машина. Тивка површина, комплетно наместен стан.

Бесплатно безжичен широкопојасен интернет
Дигитална ТВ, ДВД и HI-FI
Квалитетен мебел и услуги
Брендирана опрема
Целосно опремени кујни
неизвесен
Микробранова печка
струже
Фрижидер со замрзнувач


MariaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK
EUR 250

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK

Соби 2 Бањи Квадратура 45 m2
DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR
EUR 700

DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Соби 4 Бањи Квадратура 130 m2
DOMIK IZDAVA 4 SOBEN LUKSUZEN STAN VO CRNICE
EUR 1200

DOMIK IZDAVA 4 SOBEN LUKSUZEN STAN VO CRNICE

Соби 4 Бањи Квадратура 137 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici