za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

КОМФОРЕН СТАН НА МИРНА ЛОКАЦИЈА


  • КОМФОРЕН СТАН НА МИРНА ЛОКАЦИЈА
  • КОМФОРЕН СТАН НА МИРНА ЛОКАЦИЈА
  • КОМФОРЕН СТАН НА МИРНА ЛОКАЦИЈА
  • КОМФОРЕН СТАН НА МИРНА ЛОКАЦИЈА
  • КОМФОРЕН СТАН НА МИРНА ЛОКАЦИЈА
  • КОМФОРЕН СТАН НА МИРНА ЛОКАЦИЈА
  • КОМФОРЕН СТАН НА МИРНА ЛОКАЦИЈА
  • КОМФОРЕН СТАН НА МИРНА ЛОКАЦИЈА
КОМФОРЕН СТАН НА МИРНА ЛОКАЦИЈА Скопје / Аеродром MKD 0 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 84 m2 Објавено 20-11-2020 Телефон
4-собен Наместеност Наместен Спрат -

https://propertyone.mk/

ID6030A

Се продава комплетно уреден стан, во непосредна близина на Железничка Станица, со вкупна површина од 84м2.

Станот е лоциран на третиот кат и располага со три спални соби, пространа и комфорна дневна соба со трпезарија, бања, еден гостински тоалет и тераса со поглед кон паркот.

Греењето и ладењето на станот е обезбедено преку градско парно и клима уреди, а паркингот се наоѓа околу самата зграда и е бесплатен.

Fully equipped apartment for sale, located in the immediate vicinity of the Railway Station, with a total area of 84m2.

The apartment is located on the third floor and has three bedrooms, a spacious and comfortable living room with dining area, bathroom, a guest toilet and a terrace overlooking the park.

The heating and cooling of the apartment is provided through central heating and air conditioning.

The parking is located in front of the the building and is free.
Property OneВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO AERODROM POZADI TOBAKO 2
€ 54000

DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO AERODROM POZADI TOBAKO 2

Соби 2 Бањи Квадратура 50 m2
DOMIK PRODAVA GARSONJERA VO AERODROM 27 M2 NOVOGRADBA
€ 29000

DOMIK PRODAVA GARSONJERA VO AERODROM 27 M2 NOVOGRADBA

Соби 1 Бањи Квадратура 27 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3
€ 200

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3

Соби 2 Бањи Квадратура 43 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici