za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ


  • КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ
  • КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ
  • КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ
  • КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ
  • КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ
  • КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ
  • КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ
  • КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ
КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ Скопје / Аеродром MKD 0 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 45 m2 Објавено 12-02-2021 Телефон
2-собен Наместеност Наместен Спрат -

ID6431A

Се изнајмува комплетно опремен стан во Аеродром, во непосредна близина на поликлиника Јане Сандански.

Станот располага со вкупна површина од 45м2, односно со една спална соба, дневна просторија со трпезарија, како и одделна кујна.

Греењето и ладењето на станот е регулирано преку градско парно и инвертер клима уреди.

Паркинг на располагање околу самата зграда.
Property OneВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини
Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici