za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Издава Стан во нас. Centar

  • Издава Стан во  нас Centar
  • Издава Стан во  нас Centar
  • Издава Стан во  нас Centar
  • Издава Стан во  нас Centar
  • Издава Стан во  нас Centar

Издава Стан во нас. Centar Скопје / Центар eur 300 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 56 m2 Соби 3 Евид. број33218 Објавено 28-03-2020
активен
Телефон
Спрат 5 кат Лифт Да Греење Градско парно

Комплетно наместен стан со спална соба, мала детска со еден кревет, дневна со трпезарија и кујна, бања и гостинско вц, приватен паркинг.


ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se izdava 2-sob namesten stan-Centar
EUR 290

Se izdava 2-sob namesten stan-Centar

Соби 2 Квадратура 60 m2
Se izdava 3-sob namesten stan-Centar
EUR 400

Se izdava 3-sob namesten stan-Centar

Соби 3 Квадратура 70 m2
Se izdava kancelariski prostor-Centar
EUR 350

Se izdava kancelariski prostor-Centar

Соби 2 Квадратура 46 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici