za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава Стан во нас. Тафталиџе 2


  • Се издава Стан во  нас Тафталиџе 2
  • Се издава Стан во  нас Тафталиџе 2
  • Се издава Стан во  нас Тафталиџе 2
  • Се издава Стан во  нас Тафталиџе 2
Се издава Стан во нас. Тафталиџе 2 Скопје / Тафталиџе 2 € 180 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 53 m2 Соби 2 Евид. број34716 Објавено 04-11-2020
активен
Телефон
Спрат 4 кат Лифт Да Греење Градско парно

дневна соба, посебна кујна, спална, ходник, купатило и тераса. Се наоѓа на 4ти спрат, во зграда со нов лифт, и централно парно греење
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK
€ 250

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK

Соби 2 Бањи Квадратура 45 m2
DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR
€ 700

DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Соби 4 Бањи Квадратура 130 m2
DOMIK IZDAVA 4 SOBEN LUKSUZEN STAN VO CRNICE
€ 1200

DOMIK IZDAVA 4 SOBEN LUKSUZEN STAN VO CRNICE

Соби 4 Бањи Квадратура 137 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici