za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Издава Стан во нас. Острово

 • Издава Стан во нас Острово
 • Издава Стан во нас Острово
 • Издава Стан во нас Острово
 • Издава Стан во нас Острово
 • Издава Стан во нас Острово
 • Издава Стан во нас Острово
 • Издава Стан во нас Острово

Издава Стан во нас. Острово Скопје / Острово eur 200 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 40 m2 Соби 2 Евид. број33915 Објавено 04-02-2020
активен
Телефон
Спрат 3 кат Лифт Да Греење Градско парно Паркинг Откриено паркинг место

се издава двособен наместен стан во Мичурин. Една спална соба, дневна со трепезарија и кујна, паркинг место пред зграда. Со градско парно.


ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK
EUR 250

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK

Соби 2 Квадратура 45 m2
DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR
EUR 700

DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Соби 4 Квадратура 130 m2
DOMIK IZDAVA 4 SOBEN LUKSUZEN STAN VO CRNICE
EUR 1200

DOMIK IZDAVA 4 SOBEN LUKSUZEN STAN VO CRNICE

Соби 4 Квадратура 137 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, prodavam stan vo Bitola