za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Издава Стан во нас. Козле

  • Издава Стан во  нас Козле
  • Издава Стан во  нас Козле
  • Издава Стан во  нас Козле
  • Издава Стан во  нас Козле

Издава Стан во нас. Козле Скопје / Козле eur 190 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 43 m2 Соби 2 Евид. број7312 Објавено 02-09-2019
активен
Телефон

Реновиран стан со поглед на Водно со една спална, дневна со кујна, бања и тераса. Има подрум. Нема лифт.


Bozinoski NedvizniniВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK
EUR 250

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK

Соби 2 Квадратура 45 m2
DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR
EUR 700

DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Соби 4 Квадратура 130 m2
DOMIK IZDAVA 4 SOBEN LUKSUZEN STAN VO CRNICE
EUR 1200

DOMIK IZDAVA 4 SOBEN LUKSUZEN STAN VO CRNICE

Соби 4 Квадратура 137 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Stanovi vo Kumanovo