za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Издава Стан во нас. Карпош 3

 • Издава Стан во нас Карпош 3
 • Издава Стан во нас Карпош 3
 • Издава Стан во нас Карпош 3
 • Издава Стан во нас Карпош 3
 • Издава Стан во нас Карпош 3
 • Издава Стан во нас Карпош 3
 • Издава Стан во нас Карпош 3
 • Издава Стан во нас Карпош 3

Издава Стан во нас. Карпош 3 Скопје / Карпош 3 eur 700 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 110 m2 Соби 0 Евид. број33362 Објавено 16-12-2019
активен
Телефон

Се издава луксузно опремен нов стан со дневна ,тарпезарија,две детски соби,спална соба,две бањи,предпростор со остава,климатизиран.


ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 3 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3
EUR 200

DOMIK IZDAVA 3 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3

Соби 3 Квадратура 58 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3
EUR 250

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3

Соби 2 Квадратура 59 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK
EUR 250

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK

Соби 2 Квадратура 45 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Stanovi vo Ohrid