za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Издава Стан во нас. Аеродром

  • Издава Стан во  нас Аеродром
  • Издава Стан во  нас Аеродром
  • Издава Стан во  нас Аеродром
  • Издава Стан во  нас Аеродром
  • Издава Стан во  нас Аеродром

Издава Стан во нас. Аеродром Скопје / Аеродром eur 280 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 55 m2 Соби 0 Евид. број33893 Објавено 23-01-2020
активен
Телефон
Спрат 1 кат Лифт Да Паркинг Покриено паркинг место Ориентација Југ

Станот е целосно опремен во нова зграда. Се наога во Аеродром близина на Џевахир . Станот е со сопствен подземен паркинг, тераса, подрум.


ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN STAN KAJ NOVA ZELEZNICKA
EUR 230

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN STAN KAJ NOVA ZELEZNICKA

Соби 2 Квадратура 45 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO AERODROM
EUR 200

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO AERODROM

Соби 2 Квадратура 45 m2
DOMIK IZDAVA 3 SOBEN NAMESTEN STAN KAJ NOVA ZELEZNICKA
EUR 220

DOMIK IZDAVA 3 SOBEN NAMESTEN STAN KAJ NOVA ZELEZNICKA

Соби 3 Квадратура 55 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, stanovi za izdavanje vo bitola