za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава Стан во нас. Црниче


  • Се издава Стан во  нас Црниче
  • Се издава Стан во  нас Црниче
  • Се издава Стан во  нас Црниче
  • Се издава Стан во  нас Црниче
  • Се издава Стан во  нас Црниче
Се издава Стан во нас. Црниче Скопје / Црниче € 300 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 47 m2 Соби 2 Евид. број34404 Објавено 02-12-2020
активен
Телефон
Спрат 2 кат Лифт Да

Кај црквата Св. Петка, во нова мала зграда, опремен со нов мебел, стан со 1 спална соба, на 2-ри кат
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава двособен стан 48м2Црниче
€ 180

Се издава двособен стан 48м2,Црниче

Соби 2 Бањи Квадратура 48 m2
Се издава трособен стан 60м2Црниче
€ 290

Се издава трособен стан 60м2,Црниче

Соби 3 Бањи Квадратура 60 m2
Се издава гарсоњера 41м2Црниче
€ 200

Се издава гарсоњера 41м2,Црниче

Соби 1 Бањи Квадратура 41 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici